Elibol Yem Karma Ve Dağıtma Makinesi

Traktör kuyruk mili ile hareketini sağlamaktadır. Çeki halkası ile traktöre bağlanan yem karma ve dağıtma makinalarımız bütün fonksiyonlarını hidrolik elemanlar vasıtasıyla yapmaktadır.

Makine, traktörden alınan kuyruk mili hareketini, planet rediktöre ve oradan da dişli kutusuna iletmektedir.

Makine üzerinde mevcut yağlama rediktörü, Traktör kuyruk mili hareketi ile yağ pompasını çalıştırmaktadır.

Makine üzerinde bütün hidrolik aksamlar için gerekli olan, yağ deposu, yağ pompası, selenoid valfler ve hidrolik bağlantı elemanları bulunmaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Elibol Yem Karma Ve Dağıtma Makinesi; Süt sığırı yetiştiriciliği, besi yetiştiriciliği ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde, et ve süt kalitesinin üst düzeyde tutulması için dizayn edilmiş kombine bir makinadır. Bu makine ile, sorunsuz yem karma ve dağıtma işlemlerini sağlanabilmektedir.

Yem karma ve dağıtma işlemlerinde istenilen rasyon homojenliği ve granül iriliğini makinelerimiz maksimum düzeyde oluşturmaktadır. Hayvan yetiştiriciliğinde amaç, minimum kayıplar ve zararlarla kaliteli yetiştiricilik yapmaktır. Tamamen bu amaç için üretilen makinalarımız siz değerli üreticiler için vazgeçilmez bir değer oluşturmaktadır.


Ürün GörselleriYem harman makinesi Yem hazırlama makinesi Hayvan yemi karma makinesi Karma yem üretim makinesi Yem karıştırma makinesi YEM KARMA MAKİNESİBu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.