Elibol Taş Kırma Makinesi

Elibol CRUSHER 1500 Taş Kırma Makinası , traktör kuyruk mili ile hareketini sağlamaktadır. Traktör hidrolik askı kollarına bağlanan Taş Kırma Makinası, tarla yüzeyindeki ve 12-20 cm toprak altındaki taşları, özel yapılı ithal elmas bıçakları yardımıyla kırmaktadır.

Kırma işlemi 32 adet elmas bıçak ve 25 mm kalınlığında HARDOX çene arasında gerçekleşmektedir. Makine iç kısmı, aşınmaya dayanımlı özel yapılı hardox 12 mm saclar ile donatılmıştır.

Makine; taşlı tarlalar, meyve bahçeleri, seralar, sahil kenarları ve tarıma elverişli hale gelebilecek, taş yoğunluğu bulunan bütün arazilerde kullanılmaktadır. Arazi yüzeyindeki taşların kırılması ile toprak, tarıma ve özel kulanıma elverişli hale gelmekte ve toprak içerisine taş vb. ürünlerde bulunan mineral maddeler bırakılmaktadır. Böylece tarım arazilerinden alınan verim artmakta ve kimyasal gübre kullanımı azalmaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Taş kırma ve dağıtma makinası yüzey üzerinde ki 20 cm e kadar olan taşları toprağa kazandırarak maksimum verim elde etmenizi sağlar. Taşlık arazilerde üst düzey verim ve işlenilebilirlik sunan taş kırma makinası, en fazla verimi almanız için tasarlanmıştır, geliştirilmiştir. Aynı zamanda yol yapım işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

• Yüzeydeki 15-20 cm çapındaki taşları kırmaya yardımcı olur.
• İşleme derinliği toprağın yapısına göre 12-20 cm arasındadır.
• Çalışma hızı minimum 0,2- 0,9 km olacak şekilde saatte 800-1200 m2 alanı işlemeye yardımcı olur.
• Taşlık Alanları tarıma elverişli hale getirilmesine kolaylık sağlar.
• Taşları Kırarak taştaki mineral ve elementleri toprağa homejen karıştırır.
• Yol yapımında ve bakımında kullanılabilir.


Ürün Görsellerieks taş kırma makinası traktör arkası taş kırma makinası tarla taş kırma makinası taş kırıcı taş kırma makinesi TAŞ KIRMA MAKİNASIBu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.