Elibol Sıvı Gübre Dağıtma Tankı

Elibol Sıvı Gübre Dağıtma Tankı, organik madde içeriği zengin hayvan gübresinin seperatör yardımı ile katı ve sıvı halinin ayrılması sonucu elde edilen sıvı veya katı oranı max. % 15 olan gübrenin arazi yüzeyine dağıtılması için geliştirilmiştir.

Özel seçilmiş pompa ve mekanik makine yapısı sayesinde sıvı gübrenin tarla yüzeyine homojen bir şekilde dağıtılması sağlanmaktadır.

vakum ile çekilen sıvı gübre, gübre havuzundan kısa sürede ve zarar oluşturmayacak emniyette çekilebilmektedir. Emniyetli ve hidrolik sistemle çalışan sürgülü vanalar, vakum ve boşaltma hattının yoğunluğunu ayarlamakta ve böylece gübrenin istenilen oranda tanka doldurulması ve arazi yüzeyine püskürtülmesini sağlamaktadır. Opsiyonlu olarak makine üzerine akuple edilen üst atıcı sistem sayesinde daha geniş dağıtma alanı elde edilmektedir. Garanti sürecinde hızlı müdahale ve çabuk çözüm üretimi sayesinde makinelerin arıza sürelerini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamız, Elibol marka tarım makineleri sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancını ön planda tutmaktadır.


Ürün Görsellerisıvı gübre yapma makinesi Oran kontrollü sıvı gübre dağıtma makinesi Sıvı gübre dağıtım ekipmanı fimaks sıvı gübre dağıtma römorku sıvı gübre dağıtma tankeri elibol sıvı gübre dağıtma makinesi sıvı gübre atma makinası özyeşilyurt sıvı gübre dağıtma römorku Gübre püskürtme makinesi Sıvı gübre dağıtma makinesi


Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.