Elibol Otomatik Sap Toplamalı Saman Makinesi

Elibol Otomatik Sap Toplama ve Saman Yapma Makinası, traktör kuyruk mili ile hareketini sağlamakta ve eğimli arazi koşullarında dahi maksimum performans göstermektedir.

Buğday, arpa, yulaf, çavdar, soya, mısır ve benzeri tahıl bitkilerinin, saplarının saman haline getirilmesi işleminde kullanılır.

Tahıl hasadı neticesinde biçerdöverin tarlada bir dizi halinde bıraktığı sapları otomatik olarak sap toplama düzeni ile toplar, saman haline getirir ve arkasında çekmekte olduğu römorka doldurur. Bağlantı durumu çeki kolu ile sağlanmaktadır. Çeki kolu yolda seyir ve tarlada çalışma şartlarına göre iki konum için hazırlanmış ve yeni hidrolik sistemi sayesinde yol seyri ve tarladaki çalışma konumunda sap toplama düzeneği istenilen yüksekliğe ayarlanabildiğinden rahatlık sağlar.


Ürün GörselleriSaman hasat makinesi Sap toplamalı saman makinesi Otomatik sap toplama saman makinesi Otomatik saman makinesi Saman makinesi elibol sap toplamalı saman makinesi elibol sap toplamalı saman makinesi elibol sap toplamalı saman makinesi elibol sap toplamalı saman makinesi elibol sap toplamalı saman makinesi elibol sap toplamalı saman


Bu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.