Elibol Mısır Hasat Tablası

Elibol Mısır Hasat Tablası; tanelik mısır hasadı için geliştirilmiş, biçerdöver ile akuple şekilde çalışan özel olarak tasarlanmış bir makinedir. Tanelik mısır hasadında mısır hasat tablası üzerinde oluşabilecek tane kayıpları minimuma indirilmiştir.

Bağlantı kitinde kolayca yapılacak değişiklik ile her marka ve model biçerdövere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bir ayar kolu yardımı ile devreye sokulup çıkarılabilen sap kıyıcılar, büyük çaplı çelik disk üzerine yerleştirilmiş 2 adet tungsten karbid kaplamalı bıçak ile sap kesme işlemini düşük güç kullanarak başarı ile yerine getirmektedir.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Uzaktan kumanda yardımı ile operatör kabinden inmeden hasat plakaları açıklık ayarlarını yapabilmektedir. En ağır şartlarda çalışabilmeyi garanti eden besleme zincirleri otomatik gerdirme sistemiyle ayar gerektirmeden sorunsuzca görevlerini yerine getirmektedir.

İsteğe bağlı sunulan yan helezonlar ile tablanın ürünü toplama performansı artar. Bu şekilde tasarlanmış olan Elibol Mısır Hasat Tablası hasadınızı en kolay şekilde tarladan kaldırmanızı amaçlamıştır.


Ürün Görsellerimısır tablası satılık mısır tablası sahibinden mısır tablası aktürk mısır tablası sahibinden satılık mısır tablası gringof mısır tablası geringhoff mısır tablası fiyatları mısır tablası fiyatları aktürk mısır tablası fiyatları fantini mısır tablası capello mısır tablası mısır mahsulü tablası biçerdöver mısır tablası fiyatları ikinci el mısır tablası elibol mısır tablası Mısır Hasat Tablaları harmak mısır tablası harmak aktürk tarım makineleri tarım aletleri Patoz makinesi çapa makinesi fiyatları 2 el çapa makinası römorku sahibinden Capello Fantini Zef Kırbıyıklar Solmax Çokcanlar Hb makina Agristella Darı tablası mısır tablası Günebakan tablası Mısır Ayçiçek 2 el tabla Satılık tabla Biçer Biçerdöver Buğday Arpa Hasat Sezon New holland Claas John deere Massey ferguson kaan tarım makinaları türkay tarım makinaları özdöken tarım makinaları kaan tarım özdöken tarım türkay tarımBu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.