Elibol 3 İpli Balya Makinesi

Elibol Balya Makinesi tarlanızda biçerdöverin bıraktığı ürün artığı sapları tarla yüzeyinden alıp parçalayıcı üniteden(haşbay) geçirir ve ip bağlama ünitesiyle bağladıktan sonra balya saman haline getirir.

Tarla yüzeyine bırakılan balyalar, hafıf yapısı ve sağlam ip bağlantısı sayesinde kolaylıkla taşınabilmekte ve istiflenebilmektedir Balya makinesi çeşitlerimiz, yaptığı işlevlere bakıldığında kendi içerisinde de farklılıklar göstermektedir.

Ürünler; 3 ipli haşbaylı balya makinası, 3 ipli haşbaylı GOLD balya makinası, 2 ipli haşbaysız balya maki nası ve 2 ipli haşbaysız GOLD balya maki nası olarak sınıflandırılmaktadır Standart tip 3 ipli haşbaylı ve geniş tabla GOLD tipi balya makinelerimiz parçalayıcı ünitesi söküldüğünde yonca, fığ, korunga gibi ürünleri de balyalama yapmaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİR

Buğday, arpa, yulaf, çavdar gibi tahıllar ile fığ, korunga ve yonca gibi yem bitkilerinin hasadı sonrası tarlada kalan sapları, saman ve sap olarak balya haline getirir Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır. Ayrıca pikap kısmında bulunan hidrolik sistem sayesinde, toplayıcı ünite kolaylıkla aşağı ve yukarı hareket ettirilerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden pikabı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirmekte ve tarla yüzeyinde ürün kalıntısı minimuma indirilmektedir. Makineler üzerindeki hareket aktarım ünitelerinin uygun seçimi ile traktör güç gereksinimi en aza indirilmiştir.

 

EMS 003 Balya Makinesi daha farklı ana gövde, şasi ve balya sıkıştırma odası, daha kalın ve güçlü malzemeden imal edilmiştir. Volant traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekilde tasarlanmış olup, göbeğinde bulunan rulman ve sigorta kesme durumunda aşınma ve ayrılma riskleri ortadan kaldırılmıştır. Firmamızın imal etmiş olduğu bütün ürünler; deney raporlu, sanayi sicil belgeli ve imalat belgelidir. Ürünlerimiz Tarım Kredi Kooperatifı, Pankobirlik ve Ziraat Bankası aracılığıyla satılmaktadır. Garanti sürecinde hızlı müdahale ve çabuk çözüm üretimi sayesinde makinelerin arızada kalma sürelerini minimuma indirmeyi amaçlayan hizmetimiz ile Tarım Makineleri sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancı amaçlanmıştır.


Ürün GörselleriÜç ipli balya makinası Balya makinası fiyatları Üç telli balya pres makinesi Tarım balya makinesi Balya pres makinesi sahibinden balya makinası rulo balya makinası paksan balya makinası Balya makinası Patoz makinesi John deere Claas Claas New holland Hasat Biçerdöver Biçer Satılık tabla 2 el tabla Ayçiçek Mısır Hb makina Çokcanlar Solmax Kırbıyıklar Zef Fantini Capello tarım aletleri tarım makineleri aktürk harmak harmak balya makinesi harmak tarım aletleri balya makinesi balya makinesi yedek parça balya makinesi bıçak kolu balya makinesi fiyatları sıfır balya makinesi fan fiyatları balya makinesi fan fiyatları balya makinesi neden bağlamaz balya makinesi arızaları balya makinesi fiyatları satılık balya makinesi balya makinesi akıllı yaba çelikel balya makinesi fiyatları çelikel büyük balya makinesi çokcanlar balya makinesi yedek parçaları çelikel valentine balya makinesi case balya makinası fiyatları claas balya makinası fiyatları cokcanlar balya makinası fiyatları Kırbıyıklar Solmax Çokcanlar Hb makina AgristellaBu Sitenin Tasarımları Tarafından Yazılımı ve Alt Yapısı Tarafından Yapılmıştır.